5 Best Product Walkthrough Tools For SaaS [Updated 2023]

Spacery produktowe są dla nas pewną specjalnością w Userpilot, więc zebraliśmy razem pięć naszych ulubionych narzędzi i poddaliśmy je testowi. *Uwaga: ta lista jest specyficzna tylko dla stron internetowych, a nie aplikacji mobilnych.

Aby dostać się na tę listę, narzędzie musi oferować interaktywne przejścia, ale będziemy również patrzeć na inne czynniki, jak cena, użyteczność, możliwość dostosowania itp.

Zanurzmy się w ustaleniach!

TL;DR

 • 1. Userpilot

Dzięki skupieniu się na aktywacji użytkowników, Userpilot daje Ci wszystkie narzędzia potrzebne do stworzenia każdego rodzaju interaktywnego spaceru po produkcie, jaki można sobie wyobrazić. Łatwy w użyciu (naprawdę, nie wymaga żadnych umiejętności kodowania), umiarkowanie wyceniony w oparciu o MAUs tylko (z wszystkimi funkcjami dostępnymi we wszystkich planach cenowych, nawet w wersji próbnej!), i z doskonałymi funkcjami wspierającymi, począwszy od testów A / B, przez NPS do Centrów zasobów, Userpilot jest najlepszym narzędziem onboardingu użytkownika tam (nie tylko wziąć nasze słowo na to albo, mamy zdobył tablicę Summer 2022 Leader na G2).

 • 2. Appcues

Appcues pozwala budować interaktywne przejścia i jest jednym z oryginalnych DAPów. Jednak pomimo ulepszeń, Appcues ma mniej funkcjonalności w porównaniu do Userpilota (ale to jest dobre dla początkujących) i jest droższy, jeśli chcesz więcej niż tylko podstawowe funkcje (cena bazowa jest taka sama jak Userpilot, ale tylko ograniczone funkcje).

 • 3. Kameleon

Mnóstwo opcji UI i odnowiony interfejs, ale za mało interaktywnych opcji dla danych wejściowych użytkownika, aby zbudować każdy rodzaj walkthrough, którego możesz potrzebować.

Preferowany przypadek użycia: Przyjęcie pracownika do pracy dla aplikacji innych firm

 • 4. Whatfix

Whatfix ma wszystkie funkcjonalności, których prawdopodobnie potrzebujesz (z wyjątkiem analityki). Ale skupienie na przedsiębiorstwie sprawia, że nie nadaje się ono dla mniejszych/średnich zespołów.

 • 5. WalkMe

Pełna platforma Digital Adoption z kilkoma wyróżniającymi się funkcjami, ale jest bardzo droga i trwa dłużej, aby uzyskać konfigurację i wymaga zaawansowanych umiejętności technicznych (wdrożenie na miejscu + kodowanie CSS za każdym razem, gdy trzeba naprawdę dostosować coś). Słynie z tego, że jest to rozwiązanie z wyższej półki z jakiegoś powodu i wydaje się skłaniać bardziej w kierunku przypadku użycia onboardingu pracowniczego.

Jak wybrać najlepsze narzędzie product walkthrough?

Wyjaśnijmy sobie jedną rzecz:

Aby zakwalifikować się jako jeden z naszych picków dla najlepszych narzędzi do walkthrough produktów, musi oferować interaktywne walkthrough. Dlaczego interaktywne spacery zamiast tradycyjnych, liniowych wycieczek po produktach, zapytasz? Obejrzyj nasze wideo poniżej!

Dlaczego przeglądy produktów muszą być interaktywne

W skrócie, sprawa interaktywnych walkthrough jest następująca:

 • Nowi użytkownicy uczą się najlepiej poprzez wykonywanie czynności – nie czytanie, oglądanie czy słuchanie
 • Kiedy nowi użytkownicy wykonują zadania w ramach procesu onboardingu, ich
  Czas do uzyskania pierwszej wartości
  ulega skróceniu. Odczuwają korzyści z Twojego SaaS i szybciej stają się aktywnymi użytkownikami, zmniejszając szansę na wczesny churn. Oto jak robi to Salesflare, na przykład
Interaktywny spacer po Salesflare

Źródło: salesflare.com

 • Interaktywne spacery są dostosowane do kontekstu i przypadku użycia – a nie do wygody menadżera produktu, który po prostu zrzuca wszystkie informacje na nowych użytkowników na raz.
 • Interaktywne spacery wspierają szybki rozwój produktu, umożliwiając jednoczesne oferowanie samoobsługowego wprowadzenia do systemu dla wielu różnych segmentów użytkowników.

Tak więc, interaktywność jest stawką dla najlepszych narzędzi do walkthrough produktu w 2023 roku.

Czego jeszcze szukamy w najlepszych narzędziach typu product walkthrough?

Poza oferowaniem interaktywnych spacerów, to główne czynniki, na które patrzymy:

 • Czy jest łatwy w użyciu?
 • Czy po instalacji trzeba wykonać jakieś kodowanie, aby w pełni wykorzystać jego możliwości?
 • Ile to kosztuje?
 • Jakie opcje UI obsługuje?
 • Jak bardzo wyrafinowane i spersonalizowane mogą być wycieczki?
 • Jakie inne funkcjonalności otrzymujesz oprócz wycieczek?

Teraz zagłębmy się nieco w czołowych pretendentów:

Best Product Walkthrough Tool #1 – Userpilot

Pierwszym na naszej liście najlepszych narzędzi do walkthrough produktu jest Userpilot (jesteśmy trochę stronniczy, ale z dobrego powodu)!
Zobacz mały podgląd na naszego budowniczego poniżej:

 

 

Userpilot pozwala na budowanie ogromnej gamy doświadczeń w aplikacji, które mogą być w pełni interaktywne. Jest to również JEDYNE narzędzie onboardingowe z funkcjonalnością reaktywnego onboardingu – więc oprócz proaktywnych walkthrough, możesz również “reagować” na zachowania użytkowników dzięki odpowiednim kontekstowym tooltipom, natywnym tooltipom i centrum zasobów.

Oprócz zwykłego spaceru po produkcie, możesz również tworzyć reaktywne doświadczenia i przepływy w oparciu o to, co użytkownik robi wewnątrz aplikacji.

Podczas gdy wszystkie narzędzia, na które patrzymy, zawierają niektóre z tych opcji, żadne nie jest tak solidne i wszechstronne jak Userpilot. Userpilot obsługuje najszerszy zakres “napędzanych akcji” ze wszystkich wymienionych tu narzędzi:

Najlepsze narzędzia do przeprowadzania walkthrough produktu - Userpilot's driven actions

Źródło: userpilot.com

Na przykład żadne z pozostałych omawianych narzędzi nie posiada interaktywnego elementu drag-and-drop.

Userpilot posiada również kompleksową ofertę elementów UI, które można wykorzystać w budowaniu doświadczeń onboardingowych użytkowników. Oprócz zwykłych modali, tooltipów, sliderów, hotspotów – Userpilot ma trzy istotne dodatki:

 • Możesz wyświetlać postępy w przepływie podczas onboardingu użytkownika, z wyskakującymi listami kontrolnymi (a następnie zobaczyć analitykę specyficzną dla listy kontrolnej po)!
Userpilot pozwala na wykorzystanie Twojego Centrum Zasobów w przepływach onboardingowych

Źródło: userpilot.com

 • Możesz zbudować wsparcie dla siebie w aplikacji dzięki solidnemu Centrum Zasobów.

 • Możesz zbierać opinie w mikroankietach lub ankietach NPS nawet podczas onboardingu użytkowników

A co najlepsze? Wszystkie funkcje Userpilot nie są również ograniczone przez opcję planu, więc będziesz mógł eksperymentować i tworzyć do woli nawet podczas okresu próbnego!

Userpilot jest dla Ciebie, jeśli

 • Chcesz uzyskać dostęp do najszerszej gamy działań napędzanych do budowania prawdziwie interaktywnych spacerów dostępnych dla Twojej aplikacji internetowej
 • Szukasz platformy, która oferuje również analitykę, możliwość przeprowadzania testów A/B oraz zaawansowaną segmentację (do budowania jeszcze bardziej efektywnych i spersonalizowanych walkthroughs)
 • Twoim priorytetem jest uzyskanie nowych użytkowników do realizacji wartości, szybko i do konwersji z darmowej próby do płatnej.
 • Chcesz skłonić dotychczasowych użytkowników do dalszego korzystania z nowych funkcji i zwiększyć zaangażowanie.
 • Chcesz zmniejszyć liczbę zgłoszeń do pomocy technicznej i zbadać opcje samoobsługowej pomocy technicznej
 • Kodowanie nie jest Twoją mocną stroną i potrzebujesz czegoś szybkiego, prostego do wdrożenia i użycia,
 • Chcesz mieć narzędzie, które będzie w stanie skalować się wraz z rozwojem. Z ceną wejścia 249 dolarów za miesiąc, Userpilot jest bardzo solidne narzędzie z ton wartości, ponieważ ceny są oparte tylko na MAUs.

 

 

Dla kogo nie jest Userpilot

 • Userpilot nie działa na natywnych aplikacjach iOS i Android – tylko na Progressive Web Apps (PWA).
 • Userpilot nie działa na aplikacjach firm trzecich, dlatego nie nadaje się do onboardingu pracowników do aplikacji firm trzecich, takich jak np. Salesforce.

Narzędzie do analizy produktu #2 – Appcues

Najlepsze narzędzia do przeprowadzania walkthrough produktów: Appcues

Źródło: appcues.com

Appcues istnieje od dawna w przestrzeni product onboardingu. I jak można się spodziewać, regularnie aktualizują usługę, aby dodać nowe funkcje.

Nasza ostatnia recenzja skarżyła się, że wycieczki Appcues – które nazywają “Flows” – były pasywne i liniowe.

Cóż, to już nie jest problem.

Rozszerzenie Flow Builder firmy Appcues pozwala na dodawanie interaktywnych elementów do modali i innych elementów UI, w różnych formatach:

Najlepsze narzędzia do przeprowadzania prezentacji produktów - Appcues staje się interaktywny

Źródło: appcues.com

I możesz budować rozgałęziające się trasy, używając wielu CTA na poszczególnych elementach UI:

I rozgałęzienia też...

Źródło: appcues.com

Tak więc Appcues pozwala nowym użytkownikom na budowanie prawdziwie interaktywnych spacerów.

Jednym z obszarów, w którym wcześniej chwaliliśmy Appcues, był zakres elementów UI, które obsługuje, ale wydaje się, że teraz pozostali w tyle za resztą pola w tym obszarze:

Appcues - nie najlepsza lista elementów UI

Źródło: appcues.com

Niemniej jednak GUI, który zapewnia rozszerzenie Flow Builder, jest zgrabny, szybki i dość łatwy w użyciu.

Ale uznałem, że konieczność przełączenia się z rozszerzenia na stronę przeglądarki internetowej w celu uporządkowania czynników docelowych i wyzwalających przepływ jest myląca.

Appcues sprawia, że wychodzisz z konstruktora, aby ustawić targetowanie i wyzwalacze

Źródło: appcues.com

To staje się podwójnie zagmatwane, gdy budujesz rozgałęzione przepływy lub gdy budujesz przepływ, który przemierza wiele stron.

Może to dlatego, że Appcues istnieje od tak dawna, że zbudowali ten lekko dezorientujący workflow. Ma się wrażenie, że elementy były dodawane warstwa po warstwie, a nie zaprojektowane z myślą o całościowej wizji.

Również – Appcues twierdzi, że może odziedziczyć styl twojej aplikacji, ale nie wydaje się to działać tak gładko.

Co jest dobrego w Appcues?

 • Rozszerzenie jest bezpłatne do pobrania i eksperymentowania z nim, umożliwiając projektowanie przepływów i testowanie możliwości UI dla siebie.
 • Appcues obsługuje liniowe i rozgałęzione spacery, które umożliwiają rzeczywistą interakcję użytkownika.
 • Uznany gracz z dobrą reputacją, który stale poprawia swoje usługi.

Co nie jest tak dobre w Appcues?

 • Podczas gdy bardzo łatwo jest zbudować i wdrożyć proste przepływy, gdy tylko zaczniesz je bardziej komplikować, potrzeba przerzucania się między rozszerzeniem a osobną stroną przeglądarki zwielokrotnia poziom trudności.
 • Stylizacja jest również obsługiwana w przeglądarce, chyba że trzymasz się wstępnie ustawionych motywów Appcues. Pełna gama opcji stylizacji również wymaga od nowych użytkowników znajomości CSS – chociaż dołączenie kodu dla selektorów CSS jest miłym akcentem.
Selektory CSS w Appcues

Źródło: appcues.com

 • W podstawowym pakiecie Essentials za 249 dolarów miesięcznie brakuje wielu atrakcyjnych funkcji (np. integracji z narzędziami innymi niż analityka, dostępu do “zaawansowanego” targetowania i segmentacji, pełnej kontroli nad dostosowywaniem motywów). Aby uzyskać najlepsze z Appcues, trzeba będzie zapłacić za pakiet 879 dolarów za miesiąc Wzrost – i że cena idzie w górę z miesięcznych numerów użytkowników (MAUs).

Narzędzie Walkthrough produktu #3 – Kameleon

Najlepsze narzędzia do walkthrough produktów: Chameleon

Źródło: trychameleon.com

Kiedy patrzyliśmy na Kameleona w poprzednich latach, mieliśmy kilka zgrzytów.

Ale Chameleon zrobił ostatnio wiele, by poprawić swoją ofertę. Posiada jeden z najszerszych zakresów opcji UI:

Najlepsze narzędzia do walkthrough produktów - Chameleon w szerokim zakresie UI

Źródło: trychameleon.com

Ma również dobrą segmentację, projektowanie przepływów i możliwości kierowania, i jest zdecydowanie jednym z łatwiejszych w użyciu budowniczych tras na tej liście.

Budowniczy wycieczek kameleona

Źródło: trychameleon.com

Dodatkowo pozwala teraz na zarządzanie i edytowanie motywów w obrębie aplikacji. Nie musisz zlecać wykonania stylizacji na zamówienie, co znacznie ułatwia szybkie wdrażanie nowych przepływów.

O funkcji Chameleon’s Launcher mówiło się sporo przez lata, ale w 2023 roku nie jest to już taki USP jak kiedyś.

Chwalona przez wielu wyrzutnia Chameleona

Źródło: trychameleon.com

Dzięki Launcherowi możesz “stopniowo ujawniać funkcje” – co oznacza, że możesz ustawić wyzwalacze zdarzeń, aby aktywować wyskakujące okno kontekstowe oferujące pomocne informacje, w tym opcję uruchomienia spacerów.

Co dziwne, o ile nie jesteś skłonny zapłacić 10 000 dolarów rocznie za pakiet Enterprise, Chameleon ogranicza subskrybentów tylko do jednego Launchera.

Ale mimo usprawnień, główny problem z Chameleonem jest taki sam jak w zeszłym roku: interaktywność nie jest tak potężna, jak powinna być.

To są twoje opcje przejścia z jednego etapu do następnego:

Zakres elementów interaktywnych Chameleona

Źródło: trychameleon.com

Kliknięcie lub najechanie to jedyne opcje wprowadzania danych przez użytkownika. Nie możesz wymagać, aby pole tekstowe było wypełnione, na przykład.

To ogranicza rodzaje interaktywnych przejść, które możesz zbudować.

Bez wprowadzania danych przez użytkowników nie można uzupełnić rekordów, połączyć kont, dodać danych kontaktowych i wielu innych typów zadań, których nowi użytkownicy muszą się nauczyć, aby zobaczyć wartość z produktów SaaS.

Co jest dobrego w Chameleonie?

 • Ładnie wyglądająca, łatwa w użyciu aplikacja do budowania tras – którą możesz pobrać i bawić się nią za darmo. To jest świetny preboarding sam w sobie!
 • Obsługuje wiele różnych elementów UI i pochodzi z in-app instrukcje, jak uzyskać najlepsze z nich.
 • Launchery są nadal fajne, nawet jeśli inne narzędzia oferują teraz podobne funkcje
 • Jeśli wbudowane opcje stylizacji nie przypadną Ci do gustu, zakodują je dla Ciebie.

Co nie jest tak dobre w Chameleonie?

 • Dla mniejszych firm jest dość drogi, cena oparta jest na MTU (Monthly Tracked User), a dostęp do funkcji jest ograniczony.
Kameleon cenowy - nie jest tani

Źródło: trychameleon.com

 • Chociaż Chameleon oferuje teraz prawdziwą interaktywność w swoich wycieczkach, z dostępnymi tylko akcjami użytkownika typu “kliknij i najedź”, zakres wycieczek, które możesz zbudować, jest ograniczony.

Narzędzie do analizy produktu #4 – Whatfix

Najlepsze narzędzia do walkthrough produktów: Whatfix

Źródło: whatfix.com

Funkcjonalność product walkthrough firmy Whatfix jest częścią szerszej oferty “Digital Adoption Platform”.

Oznacza to, że walkthroughs można łatwo zintegrować z programami szkoleniowymi i wdrożyć za pomocą systemów zarządzania nauką (LMS).

Tak więc Whatfix nie jest zainteresowany walkthroughs wyłącznie dla celów onboardingu nowych użytkowników. Przedstawiają je w szerszym kontekście “wspierania wydajności”.

W ostatnich latach, wydaje się, że Whatfix grawituje bardziej do przypadku użycia onboardingu pracowników.

Serwis pozwala na budowanie wycieczek po produktach, które są prawdziwie interaktywne i które mogą zmierzać w wielu różnych kierunkach. Oto przykład kilku interaktywnych elementów zbudowanych przy użyciu Whatfix:

Wycieczka Whatfix w akcji

Źródło: whatfix.com

Opcje UI są rozbudowane, a gdy dodasz element, który wymaga wprowadzenia danych przez użytkownika (np. pole tekstowe lub numer telefonu), możliwe jest zbudowanie reguł walidacji danych, aby zapewnić, że jest to zrobione poprawnie.

Czułem, że opcje stylizacji w aplikacji zawiodły nieco usługę, która w innym przypadku jest niezwykle wszechstronna.

Ale to jest prawie nadrobione przez “społeczność” użytkowników Whatfix. Po zarejestrowaniu się otrzymujesz dostęp do bibliotek pomysłów i projektów od innych użytkowników:

Społeczność Whatfix

Źródło: whatfix.com

Te “wspólne przepływy” mogą pomóc w dostarczeniu inspiracji i wskazówek, jak je naśladować w swojej własnej aplikacji. Na przykład, jest to zrzut ekranu jednego z przepływów udostępnionych w styczniu 2022 roku:

Przykład od społeczności Whatfix

Źródło: appcues.com

Co jest dobrego w Whatfix?

 • Bardzo potężna usługa, która bezpośrednio integruje się z szerszymi środowiskami i aplikacjami niż tylko onboarding produktów. Jeśli przejścia są czymś, czego potrzebujesz do celów innych niż tylko wprowadzenie użytkowników (na przykład szkolenie pracowników), może to być lepszy zakład niż inne produkty.
 • Mnóstwo pomocnych materiałów szkoleniowych w sekcji “Akademia” oraz inspiracji do własnych projektów dzięki społeczności Whatfix.
 • Whatfix został zaprojektowany z myślą o użytkownikach mobilnych i desktopowych – oferuje porównywalną funkcjonalność zarówno dla stron mobilnych, jak i zwykłych witryn.

Co nie jest tak dobre w Whatfix?

 • Whatfix jest zdecydowanie skierowany na rynek Enterprise, co znajduje odzwierciedlenie w zakresie i złożoności usługi. Jest to rodzaj narzędzia, które wymaga jednego lub więcej dedykowanych członków zespołu pracujących z, aby uzyskać najlepsze z. Z tego powodu może zawierać funkcje, których Ty – jako menedżer produktu SaaS lub menedżer ds. rozwoju – nigdy byś nie użył obok tych, których używałbyś.
 • Przy całej tej złożoności, w Whatfix brakuje analityki, która pomogłaby Ci spersonalizować wskazówki dotyczące onboardingu i zmierzyć wpływ Twoich przepływów.
 • Nie zawiera również możliwości testowania A/B, aby umożliwić porównanie wydajności różnych przepływów.
 • Wycena tylko na podstawie wyceny. Biorąc pod uwagę “korporacyjny” charakter produktu, jest bardzo prawdopodobne, że ceny będą również “na poziomie przedsiębiorstwa”.
Whatfix pricing - nie jest przejrzysty

Źródło: whatfix.com

Narzędzie do analizy produktu #5 – WalkMe

Najlepsze narzędzia do przeprowadzania walkthrough produktów: WalkMe

Źródło: walkme.com

WalkMe to kolejna duża nazwa w przestrzeni z długim rodowodem.

Po rozpoczęciu działalności jako oprogramowanie on-premises, WalkMe dziś jest w pełni oparty na chmurze, podobnie jak inne usługi na naszej liście.

Jeśli jednak uważasz Whatfix za skomplikowany, to cóż… WalkMe Cię przerośnie.

Zacznijmy od pozytywów.

WalkMe zawiera wszystko, czego można chcieć w takim narzędziu:

 • Wszechstronny zakres elementów UI do budowania wycieczek
 • Możliwości liniowe i rozgałęzienia
 • Możliwość interaktywności przepływów, poprzez wymaganie od użytkownika wprowadzania danych
 • Analityka, testy A/B i szereg narzędzi automatyzacji
 • Tworzenie przepływów i definiowanie wyzwalaczy/targetów w tym samym miejscu (weź pod uwagę Appcues!)
Najlepsze narzędzia do przeprowadzania walkthrough produktów - WalkMe robi to wszystko w jednym miejscu

Źródło: walkme.com

Podobnie jak Whatfix, WalkMe przedstawia się jako szersza “Digital Adoption Platform”, a nie jako narzędzie do walkthrough produktu. Rzeczywiście, z ich strony głównej nie jest dokładnie łatwo określić, że walkthroughs są jedną z rzeczy, które WalkMe robi!

Ponownie: WalkMe wydaje się iść w kierunku onboardingu pracowników na narzędziach firm trzecich, takich jak np. Salesforce dla dużych przedsiębiorstw, a nie onboardingu nowych użytkowników dla SaaS.

Jeśli jednak masz budżet i zasoby rozwojowe, istnieje kilka naprawdę spektakularnych funkcji Walkme, o których musimy wspomnieć:

 • Możesz dodać cele w back-endzie, które pozwolą Ci nadal śledzić zachowanie użytkownika, który rozpoczyna przepływ onboardingu, nawet jeśli zwolni go przed końcem.
 • “Smart Walkthurs” mogą być połączone ze sobą pod zarządem silnika reguł.
 • Można nawet zdefiniować wieloetapowe wyzwalacze dla akcji i przepływów.
 • Po zdefiniowaniu przepływów i reguł, platforma daje możliwość wyeksportowania ich w formie PDF – co świetnie nadaje się do prezentacji stronom trzecim.

Co jest dobrego w WalkMe?

 • Naprawdę wszechstronny zakres opcji do budowania złożonych, interaktywnych tras spacerowych – w tym kilka naprawdę wartościowych dodatków, których nie widziałem gdzie indziej.
 • WalkMe wykorzystuje również algorytm wykrywania kontekstu, dzięki czemu może oferować pomoc wykraczającą poza ściśle określone przez Ciebie reguły wyzwalania i kierowania.
 • Wstępnie zintegrowane z narzędziami do analityki, testów A/B i automatyzacji.

Co nie jest tak dobre w WalkMe?

 • Interfejs użytkownika jest dość brzydki i staromodnie wyglądający. Nie wszystkim przypadnie do gustu. WalkMe używa też dużej ilości własnego żargonu…
WalkMe... nie wygląda najlepiej

Źródło: walkme.com

 • Narzędzie o tak wielu funkcjach siłą rzeczy wymaga czasu, by nauczyć się z niego korzystać. Aby w pełni wykorzystać wszystko, co WalkMe ma do zaoferowania, będziesz potrzebował eksperta na pokładzie – a także zasobów rozwojowych do zintegrowania go w celu uzyskania maksymalnego efektu.
 • Stylizacja będzie wymagała dobrego stopnia kodowania.
 • Podobnie jak Whatfix, WalkMe jest skierowany na rynek korporacyjny i ma odpowiednią cenę. Chociaż wycena jest bespoke, raporty umieścić go w dowolnym miejscu między 9.000 dolarów i 50.000 dolarów rocznie!

Przeczytaj studium przypadku od byłego użytkownika Walkme.


Więc to jest nasz wybór najlepszych narzędzi do walkthrough produktu na 2023 rok: Userpilot, Appcues, Chameleon, Whatfix i WalkMe.

Mamy nadzieję, że to pomoże Ci wybrać taki, który pasuje do Twoich potrzeb.

Jeśli chciałbyś rozważyć Userpilot, pozwól nam się po nim oprowadzić! Kliknij na poniższy baner, aby zarezerwować bezpłatną demonstrację z jednym z naszych specjalistów ds. produktów.

previous post next post