The Ultimate Guide To Product Feature Adoption: Czym jest i jak ją zwiększyć

Pamiętasz, kiedy prawie wszystkie sieci społecznościowe zaczęły przyjmować funkcję stories do swojego produktu? LinkedIn początkowo zmylił wszystkich, potem Twitter z Flotami. Zobacz jak teraz, gdy otwierasz którąkolwiek z tych platform, widzisz kilka niebieskich pierścieni u góry ekranu? To jest właśnie przyjęcie funkcji; cel, który PM, jak Ty, stara się osiągnąć przy każdej nowej funkcji produktu.

Choć jest to cel, nie zawsze jest łatwy do osiągnięcia. Jeśli kiedykolwiek pracowałeś niestrudzenie nad nową funkcjonalnością i została ona pominięta lub zignorowana przez użytkowników, może to sprawić, że cała Twoja praca będzie wydawać się marnotrawstwem – co szczerze mówiąc, jest prawdą.

W tym wpisie na blogu, niektóre z rzeczy, które zamierzam pokryć, to:

  • czym jest przyjęcie funkcji
  • dlaczego wskaźnik przyjęcia funkcji jest ważny
  • jak zmierzyć przyjęcie funkcji
  • najlepsze narzędzia, których możesz użyć, aby zwiększyć wskaźnik przyjęcia funkcji

Zabierajmy się za to!

TL;DR

  • Podczas gdy przyjęcie produktu pozwala Ci dowiedzieć się, jak dobrze użytkownicy współdziałają z Twoim produktem, przyjęcie funkcji daje Ci głębsze zrozumienie tego, w jakie części produktu użytkownicy się angażują i uznają je za istotne.
  • Śledzenie adopcji funkcji pomaga napędzać strategię adopcyjną poprzez skupienie się na tym, co jest potrzebne: odkrycie funkcji czy zaangażowanie. To z kolei napędza retencję i zmniejsza churn.
  • Cztery etapy lejka adopcyjnego funkcji to: wystawienie na działanie, aktywacja, wykorzystanie i ponowne wykorzystanie
  • Etap ekspozycji w przyjęciu funkcji: kiedy użytkownik po raz pierwszy dowiaduje się o danej funkcji
  • Etap aktywacji w adopcji funkcji: kiedy użytkownicy próbują zaangażować się w daną funkcję po raz pierwszy
  • Wykorzystany etap adopcji funkcji: kiedy użytkownik z powodzeniem wykorzystał daną funkcję
  • Etap ponownego użycia w procesie przyswajania cechy: wielokrotne użycie tej samej cechy
  • Zanim zaczniesz szukać sposobów na poprawę przyjęcia funkcji, skup się na dostępności, użyteczności i wykonalności, a następnie przejdź do testowania różnych taktyk.
  • Wypróbuj ogłoszenia w aplikacji, aby ujawnić użytkownikom nowe funkcje i wtórny onboarding, aby napędzić odkrywanie funkcji.
  • Użyj różnych kolorów nawigacji, aby podkreślić nowe funkcje
  • Wykorzystaj cele związane z przyjęciem funkcji i testuj A/B różne doświadczenia w aplikacji, aby określić, które z nich działa najlepiej.
  • Wykorzystaj mikrosondaże do zbierania opinii użytkowników, które mogą pomóc w ulepszeniu funkcji
  • Metryki przyjęcia cech, które należy śledzić: zakres przyjęcia, głębokość przyjęcia, czas przyjęcia i czas trwania przyjęcia.
  • Userpilot to świetne narzędzie do komunikacji z użytkownikami w aplikacji i napędzania adopcji.

Co to jest feature adoption?

Przyjęcie funkcji to akt przyjęcia przez użytkowników funkcji produktu do użytku. To jest to, co dostajesz, kiedy tworzysz rzecz i ludzie, dla których ją stworzyłeś, faktycznie jej używają.

Na przykład Twitter Fleets. Użytkownicy zamieszczając posty na temat swoich flot, zaadoptowali funkcję w Twitterze.

Jaka jest różnica między feature adoption a product adoption?

Przyjęcie produktu jest uważane za kluczowy krok w rozwoju opartym na produkcie. Jest to bowiem punkt, w którym osoba konwertuje z prospektu/leada na faktycznego użytkownika. A Ty potrzebujesz użytkowników, aby utrzymać się w biznesie.

Zarówno przyjęcie funkcji, jak i produktu są ważnymi wskaźnikami, na które należy zwracać uwagę. Podczas gdy przyjęcie produktu pozwala ci wiedzieć, jak dobrze użytkownicy współdziałają z twoim produktem, przyjęcie funkcji daje właściwy podział na to, które części twojego produktu są najbardziej udane, a nad którymi być może trzeba będzie odpuścić lub popracować. Wiedząc o nich, zmniejszasz churn i zwiększasz wskaźnik retencji.

koło zamachowe przyjmowania użytkowników
Koło zamachowe adopcji użytkowników

Dlaczego przyjęcie funkcji jest ważne?

Feature adoption jest ważną metryką produktu z kilku powodów takich jak:

Daje to wyraźne wskazanie, jak dobrze twoi docelowi odbiorcy cenią to, co stworzyłeś i jak pomaga im to osiągnąć ich zadanie do wykonania.

Jeśli ludzie nie korzystają z jakiejś funkcji, może to oznaczać, że jej nie znaleźli lub nie czerpią z niej wystarczającej wartości. W każdym z tych przypadków potrzebna jest strategia adopcyjna, która skupia się nie tylko na odkrywaniu funkcji, ale także na zbieraniu informacji zwrotnych i całkowitym ulepszaniu funkcji.

Poprawa przyjęcia funkcji pomaga w utrzymaniu firmy. Ludzie zostaną z produktem, który rozwiązuje ich problem, ale zostawią taki, który jest dla nich tylko kolejnym wydatkiem. Zwiększona adopcja oznacza wielokrotne korzystanie, co przekłada się na większą wartość dla użytkowników i niższy wskaźnik rezygnacji.

Metryki przyjęcia funkcji pokazują również, które części produktu użytkownicy cenią najbardziej. Większa wartość oznacza, że użytkownicy pozostają w pobliżu i mają dużą szansę stać się zwolennikami Twojego produktu.

Jak zmierzyć przyjęcie funkcji? Jak wygląda lejek adopcji funkcji?

Aby uzyskać jasny obraz tego, jak wielu Twoich użytkowników przyjmuje daną funkcję produktu, ważne jest, abyś zrozumiał etapy, przez które przechodzą.

4 etapy lejka adopcyjnego funkcji opracowane przez Justina Butliona pomogą Ci zoptymalizować swój produkt tak, aby zwiększyć współczynnik adopcji funkcji.

lejek przyjęcia funkcji
Cztery etapy lejka adopcji funkcji

Krok 1: Wyeksponowanie

Tutaj patrzymy na liczbę użytkowników, którzy zostali “wystawieni” na daną cechę, tj. liczbę użytkowników, którzy wiedzą, że dana cecha istnieje.

Jest to ważny krok przy obliczaniu wskaźnika przyjęcia funkcji, ponieważ jeśli nie wiesz, ilu użytkowników wie, że coś istnieje, twoje wyniki nie będą jasne. Tak więc, pierwszą rzeczą jest spojrzenie na twój wskaźnik odkrycia cech.

Wzór na obliczenie tego to:

(liczba użytkowników, którzy zetknęli się z daną cechą/ całkowita liczba użytkowników) x 100.

Jeśli więc masz 500 nowych użytkowników, a tylko 100 z nich zetknęło się z daną funkcją, to Twój wskaźnik ekspozycji/odkrycia funkcji wynosi 20%.

Krok 2: Aktywacja

W tym kroku będziesz patrzył na liczbę wyeksponowanych użytkowników, którzy faktycznie przetestowali lub aktywowali daną funkcję.

Używając Instagrama jako przykładu, jedną z ich ostatnich funkcji jest historia “Bliskich przyjaciół”.

Mogłeś się z tym zetknąć, albo widząc zielone pierścienie u góry ekranu, albo prawdopodobnie słyszałeś, jak inni o tym mówią.

Aktywacja w tym przypadku będzie polegała na stworzeniu własnej listy “bliskich znajomych”. Więc jeśli Instagram obliczał ich aktywowany wskaźnik dla tej funkcji, będą patrzeć na % użytkowników, którzy wiedzą o tej funkcji i stworzyli listę.

Krok #3: Użycie

Tutaj będziesz patrzył na procent aktywowanych użytkowników, którzy następnie idą dalej i używają funkcji.

Wiedzą więc, że mogą udostępnić prywatną historię tylko swoim bliskim znajomym, utworzyli też listę bliskich znajomych, ale ilu z nich zamieściło na niej post lub skorzystało z niej choć raz?

Jeśli Twój wskaźnik wykorzystania jest niski w porównaniu do wskaźnika aktywacji, być może użytkownicy uważają, że jest on skomplikowany w użyciu lub ustawiłeś złe oczekiwania.

Warto zwrócić uwagę na to, że w przypadku niektórych produktów etap aktywacji i użytkowania może się pokrywać. Na przykład funkcja Medium pozwala na zapisywanie/zaznaczanie artykułów na później. Użytkownik zapisujący lekturę na później jest jednocześnie aktywatorem i użytkownikiem funkcji, ponieważ nie ma żadnego specjalnego etapu aktywacji. Zrozum, jak to działa w przypadku własnego produktu.

Krok #4: Ponowne użycie

Used again oznacza wielokrotne użycie danej cechy przez osoby, które korzystały z niej przynajmniej raz.

Jest on obliczany jako całkowita liczba powtarzających się użytkowników / całkowita liczba użytkowników X 100 i pokazuje lepkość danej cechy.

Niski poziom wielokrotnego użycia może być wskaźnikiem tego, jak bardzo użytkownicy są niezadowoleni z danej funkcji, co może skutkować zwiększonym wskaźnikiem rezygnacji.

Jak poprawić adopcję funkcji?

Ustaliliśmy już, że przyjęcie funkcji jest kluczową częścią sukcesu produktu i Twojego SaaS.

Ale co możesz zrobić, aby poprawić adopcję funkcji dla swojego produktu SaaS? Najpierw upewnij się, że twoje cechy sprawdzają trzy poniższe punkty:

  • Dostępność: Czy funkcja jest dostępna dla każdego istotnego użytkownika i czy może on ją łatwo znaleźć, korzystając z nawigacji Twojego produktu?
  • Użyteczność: Jak łatwo jest faktycznie korzystać z danej funkcji? Kiedy funkcja jest zbyt trudna do użycia lub zrozumienia, użytkownicy porzucą ją dla czegoś prostszego.
  • Wykonalność: Czy użytkownik może użyć tej funkcji i faktycznie rozwiązać problem? Nie wystarczy, że jest łatwy do znalezienia i łatwy w użyciu, czy działa tak, jak oczekują tego użytkownicy? Musisz upewnić się, że Twoje rozwiązanie jest wykonalne.

Teraz możemy przejść do kilku możliwych do zastosowania taktyk, które możesz wypróbować, aby zwiększyć adopcję funkcji.

1. Prezentuj nowe funkcje za pomocą ogłoszeń w aplikacji

Ogłoszenia w aplikacji to świetny sposób na ujawnienie nowych funkcji swoim użytkownikom. W porównaniu z pocztą elektroniczną, która może być łatwo przeoczona lub nawet zignorowana, komunikacja w aplikacji jest bardziej kontekstowa.

Użyj modali in-app, aby powiedzieć użytkownikom, co nowego w Twoim produkcie i jak im to pomaga.

Miej na uwadze swoich użytkowników i nie nadużywaj pełnoekranowych modali, które blokują ekran za sobą, tylko po to, aby zmusić użytkowników do zaangażowania. Jest to natrętne i będzie napędzać odwrotny wynik, chyba że zostanie mądrze wykorzystane.

Na przykład użyj dużych modali pop-up, gdy po raz pierwszy ogłaszasz podstawową funkcję i upewnij się, że zawiera wszystkie istotne informacje dla użytkownika. Sprawdź poniższy przykład Asany.

raportowanie asan
Zapowiedź nowej funkcji. Źródło: Asana

Po tym, rozważ różne typy wiadomości w aplikacji, aby przypomnieć użytkownikom o nowej funkcji. Weźmy na przykład Slack: pokazują nową drugorzędną funkcję tylko z boku ekranu, używając wysuwanego modalu.

Komunikat o dodatkowej funkcji Slacka z boku ekranu
Zapowiedź nowej funkcji. Źródło: Slack

Należy ponownie podkreślić, że nie wszyscy użytkownicy będą korzystać ze wszystkich funkcji lub będą je wykorzystywać w różny sposób. Aby mieć pewność, że ogłoszenia o funkcjach są istotne dla każdego użytkownika, podziel klientów na segmenty według przypadków użycia i spersonalizuj wiadomość, aby odzwierciedlić konkretne korzyści dla każdego z nich.

Userpilot ułatwia to, zapewniając solidną funkcjonalność segmentacji, obejmującą nie tylko dane demograficzne, wynik NPS, ale także aktywność użytkowników i zachowanie w aplikacji – poprzez niestandardowe zdarzenia i tagi funkcji.

segmentacja użytkowników userpilot
Chcesz zbudować modale dla ogłoszeń o funkcjach w aplikacji i pokazać je odpowiedniemu segmentowi użytkowników? Pobierz demo Userpilot i zobacz, jak łatwo to zrobić bez konieczności kodowania.

2. Wykorzystaj wtórny onboarding do odkrywania funkcji

Podczas gdy onboarding pierwotny skupia się na doprowadzeniu użytkowników do punktu aktywacji, onboarding wtórny polega na tym, aby użytkownicy odkryli, zaangażowali się i korzystali z najbardziej istotnych funkcji, które przynoszą im wartość.

Więcej na ten temat w naszym najnowszym warsztacie z onboardingu wtórnego:

 

Etapy przyjęcia przez użytkowników – od odkrycia funkcji do jej przyjęcia

Istnieje kilka typów wiadomości w aplikacji , które pomogą Ci to osiągnąć.

Podczas wprowadzania funkcji, która jest łatwa w użyciu, mogą wystarczyć etykiety narzędzi, które informują użytkowników o istnieniu danej funkcji.

Postfity, narzędzie social media scheduling dodał jeden do ich aplikacji, gdy ich badanie churn pokazał użytkownicy byli churning się, ponieważ nie mogli znaleźć funkcji, które już istniały w aplikacji.

Uwidacznianie funkcji za pomocą in-app tooltips (Źródło: Postfity)

Jeśli funkcja wymaga odpowiedniego procesu uczenia się, mieszanka list kontrolnych onboardingu i interaktywnych przewodników , które oprowadzają użytkowników, może załatwić sprawę.

Rocketbots podwoił swój wskaźnik aktywacji z 15% do 30% dzięki zastosowaniu listy kontrolnej, która prowadziła użytkowników do odkrycia odpowiednich funkcji oraz interaktywnych przejść, które pokazywały, jak z nich korzystać.

Pulpit Rocketbots pokazujący listę kontrolną onboardingu i interaktywny walkthrough
Źródło: Rocketbots

Możesz też zgamifikować ten proces, tak jak robi to Duolingo. Prezentując użytkownikom nagrody za realizację celów, motywujesz ich do przejścia do kolejnego kroku/funkcji:

Źródło Duolingo

3. Upewnij się, że twój UX nie sabotuje adopcji funkcji.

Czy Twoja nawigacja działa na Twoją korzyść, czy też utrudnia użytkownikom korzystanie z Twoich funkcji?

Istnieją pewne śmiertelne problemy UX, których nie da się naprawić za pomocą nawet najlepszych wycieczek po produktach…

wycieczka po produktach meme

Twój projekt nawigacji produktu powinien umożliwiać użytkownikom swobodne poruszanie się w obrębie aplikacji i wygodne odnajdywanie tego, czego potrzebują.

Oto kilka najlepszych praktyk:

  • Używaj jasnych tytułów linków, aby użytkownicy wiedzieli, dokąd zaprowadzi ich kliknięcie. Nie chcesz ich zdezorientować i sfrustrować, żeby odeszli.
  • Umieść swoją nawigację w znanym miejscu – nie wymyślaj koła na nowo. Użytkownicy szukają elementów UI w podobnych miejscach na podstawie swoich doświadczeń z innymi produktami.
  • Użyj koloru i kontrastu, a Twoja nawigacja będzie łatwiejsza do zrozumienia.

Szczególnie ostatni punkt może pomóc przy zapowiedziach nowych funkcji. Używanie różnych kolorów do sygnalizowania nowej funkcji może ułatwić użytkownikom zauważenie, kiedy coś nowego zostanie dodane do nawigacji produktu. Sprawdź, jak robi to Asana:

ogłoszenie nowej funkcji ux
Źródło: Asana

4. Analizuj wskaźniki przyjęcia funkcji i testuj metody zaangażowania.

Użytkownicy angażują się w Twój produkt na różne sposoby. Testowanie A/B doświadczeń w aplikacji w celu sprawdzenia, które z nich skutkuje wyższym i szybszym przyjęciem funkcji jest koniecznością.

wyniki eksperymentu Userpilot
Źródło: Userpilot

Zawsze sprawdzaj, jak doświadczenie w aplikacji wpływa na cele związane z przyjęciem funkcji. Budując listę kontrolną lub etykietę narzędziową, musisz zaprojektować ją dla konkretnego celu końcowego (tj. Wpłynąć na funkcję, która ma zostać przyjęta). Następnie możesz przetestować różne typy treści(mikrowideo, gif, obrazy itp.) i zobaczyć, które napędzają większe zaangażowanie.

śledzenie celów userpilota
Śledzenie celów w Userpilot

5. Zbieraj informacje zwrotne na temat swoich funkcji i działaj na ich podstawie.

Po wprowadzeniu nowych funkcji zawsze zbieraj też opinie użytkowników.

Możesz użyć mikrosond w aplikacji, aby uzyskać dogłębne, jakościowe opinie na temat konkretnych aspektów funkcji. To może dać Ci istotne spostrzeżenia, na których możesz działać i poprawić funkcję, jeśli użytkownicy sygnalizują jakieś problemy.

Opinie o funkcjach w aplikacji zbierane za pomocą mikrosondażu, zbudowanego z Userpilot. Pobierz demo i zobacz, jak możesz to zrobić również Ty!

Połącz informacje zwrotne od użytkowników z badaniami satysfakcji klienta, aby dowiedzieć się, jak użytkownicy oceniają łatwość użytkowania i doświadczenie z określonymi funkcjami. Chcesz nie tylko zbudować funkcje, które są istotne dla użytkowników, ale także łatwe do użycia i przyjęcia.

Miro robi to dobrze, integrując ankietę satysfakcji klienta w menu powiadomień wewnątrz produktu.

Miro wykorzystuje badania satysfakcji klientów, aby sprawdzić, jak użytkownicy oceniają swoje doświadczenia z funkcjami
Źródło: Miro

6. Wiedza o tym, kiedy zrezygnować z funkcji, która nie została przyjęta

Możesz zrobić wszystko co tu wymienione i nadal nie uzyskać wyników, których pragniesz.

Czasami może to być spowodowane tym, że nie było szeroko zakrojonych badań użytkowników, lub Twoja grupa docelowa ma produkt, który obecnie już rozwiązuje ten problem i nie chce się przełączać.

odkrycie produktu dostawa meme

Niezależnie od tego, co to jest, jeśli na koniec dnia dane pokazują, że dana funkcja nie jest przyjmowana, powinieneś ją odpuścić i skupić czas i zasoby na budowaniu i optymalizacji tego, co działa. Nie pomijaj badań, bo skończysz podejmując decyzje i budując funkcje, których nikt tak naprawdę nie potrzebuje.

Metryki i wskaźniki KPI dotyczące przyjęcia funkcji

Wcześniej mówiliśmy o mierzeniu adopcji funkcji za pomocą czterech etapów lejka adopcji funkcji. Podczas gdy ważne jest, aby mierzyć przyjęcie funkcji na każdym etapie, nie jest to jedyny sposób.

Te metryki zapewniają lepszy wgląd w to, jak Twoi użytkownicy wchodzą w interakcje z Twoimi funkcjami i pomagają Ci wiedzieć, co działa, a co nie.

Szeroki zakres przyjęcia funkcji

To, co mierzy szerokość adopcji, to jak wiele z Twoich całkowitych docelowych użytkowników faktycznie korzysta z danej funkcji.

Dzięki temu wiesz, czy dana funkcja jest powszechnie akceptowana przez twoich użytkowników, czy też bardzo zaniedbywana przez tych, dla których ją zbudowałeś. Mając tę wiedzę, możesz pracować nad określeniem, jakie cechy działają, dlaczego działają/nie działają i jakie kolejne kroki należy podjąć.

Głębokość przyjęcia funkcji

To mierzy jak często Twoi docelowi użytkownicy korzystają z danej funkcji.

Jeśli zbudowałeś coś do wielokrotnego użytku, chcesz, aby użytkownicy robili właśnie to. Ta metryka daje Ci wgląd w to, ilu z Twoich początkowych użytkowników korzysta z danej funkcji ponownie. Pokazuje kleistość, łatwość użycia i przydatność Twojej funkcji dla jej użytkowników.

Czas na przyjęcie funkcji

Pokazuje to, ile czasu upływa od momentu, gdy użytkownik został poinformowany o nowej funkcji i ją aktywował, do momentu, gdy faktycznie zaczyna z niej korzystać.

Dłuższy czas na przyjęcie może wskazywać na nieistotność lub trudność w użyciu, dwie rzeczy, które mogą zakłócić twoje wskaźniki retencji, jeśli nie zostaną sprawdzone.

Czas trwania przyjęcia cechy

Jest to czas, w jakim użytkownicy kontynuują korzystanie z danej funkcji długo po jej wprowadzeniu. Wiele razy użytkownicy wypróbowują lub testują nową funkcję w początkowej fazie, ale po pewnym czasie “hype” zamiera. Czas trwania adopcji daje jasny wgląd w wartość długowieczności twoich funkcji i pokazuje, jak wartościowe są one dla użytkowników w dłuższej perspektywie.

Najlepsze narzędzia do napędzania adopcji funkcji

Google product adoption tool i będziesz nieco przytłoczony ilością wyborów.

W rzeczywistości nie ma zbyt wielu narzędzi, które załatwiają sprawę. Wiele z nich nie zapewnia nawet użytkownikom wszystkich wymaganych przez nich funkcjonalności.

Najlepsze narzędzia do przyjmowania użytkowników pomogą Ci zbudować szereg wzorców UI i doświadczeń, aby zwiększyć adopcję użytkowników, i to jest to, gdzie Userpilot oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny.

Userpilot

Userpilot to platforma wzrostu produktu, którą możesz wykorzystać do komunikacji z użytkownikami w aplikacji i napędzania adopcji.

Oferuje szeroki zakres wzorców UI, których możesz użyć do budowania doświadczeń produktowych w aplikacji bez konieczności kodowania.

wzorce userpilot ui dla doświadczeń z produktami w aplikacji
Userpilot UI patterns for in-app product adoption experiences.

Wszystkie doświadczenia produktowe mogą być w pełni spersonalizowane zarówno pod względem czasu, jak i kierowania do odbiorców, z wykorzystaniem zaawansowanej segmentacji użytkowników.

Możesz przeprowadzić testy A/B, aby zobaczyć, które doświadczenia prowadzą do wyższego wskaźnika adopcji. I możesz śledzić wyniki bezpośrednio wewnątrz Userpilota, używając celów.

Niektóre cele będą wymagały niestandardowych zdarzeń, aby śledzić wykorzystanie funkcji w aplikacji, możesz użyć możliwości tagowania funkcji w Userpilot. Dzięki temu możesz oznaczyć dowolny element UI i śledzić zaangażowanie funkcji bez niestandardowych zdarzeń i kodowania.

feature tagging userpilot
Chcesz śledzić przyjęcie funkcji i budować doświadczenia wewnątrz produktu, aby zwiększyć zaangażowanie? Pobierz demo Userpilot i zacznij działać!

Ponieważ Userpilot nie może być używany do aplikacji mobilnych i jest przeznaczony dla firm średniej wielkości, które osiągnęły dopasowanie produkt-rynek, napisaliśmy tutaj pełne porównanie niektórych alternatyw według przypadków użycia i osób. Idź sprawdzić, jeśli nadal nie jesteś pewien, które narzędzie może pracować najlepiej dla Ciebie.

Wniosek

Wartość twojej pracy jako PM leży w sukcesie każdej nowej funkcji lub produktu, który wysyłasz. Nie wszyscy mogą zrobić tak dobrze, jak miałeś nadzieję, i to jest, gdzie dane adopcji funkcji lub informacji pomaga.

Dzięki temu wiesz, co działa, co nie i dlaczego. To jak podejmujesz świadome decyzje o sukcesie swojego produktu i wreszcie to jak zmniejszasz churn.

Budowanie funkcji to jedna rzecz, ale uzyskanie użytkowników, którzy będą z nich korzystać w kółko, to cel, który utrzymuje Cię w biznesie. Chcesz zwiększyć współczynnik wykorzystania funkcji? Zarezerwuj demo Userpilot z naszym zespołem i zacznij działać!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][/vc_section]

previous post next post