Pendo vs Walkme – główne cechy i porównanie cen

Chcesz więc stworzyć wycieczki po produktach i spacery, aby usprawnić proces wprowadzania użytkowników. Ale które narzędzie jest odpowiednie do tego zadania?

Dwa z największych hitów to Pendo i Walkme. Dziś postawimy je łeb w łeb, aby zobaczyć, która okaże się najsilniejszą platformą cyfrowej adopcji.

Więc wykopmy się i zobaczmy, który produkt najlepiej nadaje się do Twoich potrzeb w zakresie onboardingu!

TL;DR

 • Pendo i WalkMe to platformy cyfrowej adopcji, które pomagają tworzyć przewodniki użytkownika do wprowadzania klientów lub pracowników do oprogramowania.
 • Podczas gdy ich funkcje dla przewodników w aplikacji, wiadomości w aplikacji i analizy użytkowników są podobne pod wieloma względami, WalkMe koncentruje się na wprowadzaniu pracowników do firm na poziomie przedsiębiorstwa, podczas gdy Pendo pomaga tworzyć spacery dla klientów, jak również.
 • Pendo wychodzi mocniej niż WalkMe w zakresie rozwijania doświadczeń onboardingowych użytkowników i zbierania pogłębionej analityki.
 • WalkMe działa na niestandardowym planie cenowym tylko, że wymaga żądania wyceny od ich zespołu sprzedaży (może wydawać od 9000 do 50000 USD rocznie).
 • Pendo oferuje bardzo ograniczony darmowy plan, pakiet startowy zaczynający się od $7000/rok, oraz niestandardowe plany cenowe dla swoich bardziej zaawansowanych pakietów, w tym onboarding pracownika.
 • Ani Pendo, ani WalkMe nie są szczególnie łatwe w użyciu, ale Pendo generalnie wymaga mniejszego kodowania i zaplecza technicznego dla narzędzia onboardingu użytkownika.
 • Jeśli szukasz alternatyw Pendo i WalkMe, Userpilot jest silnym, niedrogim rozwiązaniem, które łączy łatwość użycia bez kodu z dostosowywanymi przepływami onboardingowymi i dogłębną analityką. Nie kosztuje Cię również ręka i noga, aby uzyskać dostęp do zaawansowanych funkcji analitycznych i zaangażowania klienta: Dostępne plany cenowe Userpilot zaczynają się od 249 USD / miesiąc.

 

Zalety i wady obu narzędzi

Pendo i WalkMe robią pewne podobne rzeczy, ale zdecydowanie nie są równoważne. Przyjrzyjmy się wadom i zaletom każdego z nich.

Plusy i minusy Pendo

Pendo najbardziej specjalizuje się w analityce produktowej, choć z pewnością posiada potężne narzędzia do tworzenia przepływów onboardingowych (zwanych przewodnikami Pendo).

demo pendo product tour

Pomimo ceny i stromej krzywej uczenia się, Pendo ma kilka plusów w porównaniu do swoich konkurentów.

 • Pendo jest znane z dobrych i łatwych w użyciu narzędzi analitycznych, takich jak Paths, Retention i Funnels. (Od II kwartału 2023 roku Userpilot będzie miał te same funkcje analityczne, z bardziej rozbudowaną funkcjonalnością).
 • Pendo posiada współdzielone narzędzie do planowania produktu, które pozwala uporządkować opinie klientów i nadać priorytet cechom o wysokiej wartości. Pomaga to utrzymać zespoły w zgodzie ze wspólnym przewodnikiem planowania funkcji.
 • Działa na aplikacjach internetowych i mobilnych, więc jeśli potrzebujesz obu, może to być dobry wybór dla ciebie.

Zaskakująco dla narzędzia do angażowania produktów, które twierdzi, że jest “wszystko w jednym”, nie możesz działać bezpośrednio na analityce użytkowników z Pendo w Pendo.

Dzieje się tak dlatego, że Pendo nie pozwala na targetowanie użytkowników posegmentowanych według zdarzeń w aplikacji za pomocą przewodników w aplikacji, które z nim zbudowałeś.

Oto krótka lista minusów Pendo:

 • Nie pozwala też na wyzwalanie doświadczeń na podstawie zdarzeń w aplikacji. Jest to prawdopodobnie spowodowane długiem technologicznym – ale sprawia, że analityka Pendo jest dość NIEAKTUALNA.
 • Pendo oferuje ograniczone elementy onboardingu, co oznacza, że nie zawsze możesz stworzyć najlepsze doświadczenie dla swoich użytkowników. Jeśli chcesz mieć listy kontrolne, mogą one być dostępne tylko z Centrum Zasobów, co podważa cel ich posiadania w pierwszej kolejności.
 • Dane dotyczące zachowania użytkowników są wyświetlane z 1-godzinnym opóźnieniem. W rezultacie nie można uruchomić kontekstowych wiadomości w aplikacji lub wskazówek w odpowiedzi na to, co robią użytkownicy.

Jeśli szukasz narzędzia, które pokazuje analitykę użytkownika w czasie rzeczywistym i pozwala na uruchamianie doświadczeń w aplikacji w oparciu o zdarzenia w aplikacji i zachowanie użytkownika w czasie rzeczywistym – Userpilot oferuje te funkcje (i po niższej cenie też).

 

Zalety i wady WalkMe

WalkMe był jednym z pierwszych na scenie cyfrowej adopcji. Posiada wiele z tych samych kluczowych funkcji co Pendo, ale choć oferuje narzędzia dla doświadczeń skierowanych do klienta, to w większym stopniu skupia się na onboardingu pracowników.

wlakme cechy produktu strona internetowa

WalkMe ma swój sprawiedliwy udział w zaletach, które sprawiają, że jest to solidne narzędzie. Jakie są więc zalety WalkMe?

Oto nasza najlepsza trójka:

 • Oferuje wysoki poziom dostosowania i działa zarówno na własnym narzędziu, jak i na narzędziach innych firm.
 • Umożliwia tworzenie quizów w aplikacji, aby sprawdzić wiedzę użytkownika lub pracownika po zakończeniu przepływu.
 • Uzyskaj dostęp do obszernej listy integracji, które po prostu usprawniają zbieranie danych lub pozwalają na połączenie wielu narzędzi w stosie.

Jednak,

 • Jego głównym celem jest onboarding pracowników, więc oferowane funkcje są głównie w tym obszarze.
 • Tworzenie przewodników użytkownika WalkMe i wdrażanie ich zgodnie z przeznaczeniem wymaga zaawansowanej krzywej uczenia się i sporej wiedzy technicznej.
 • WalkMe jest przeznaczony dla organizacji korporacyjnych i jego ceny to odzwierciedlają.
 • Możesz skończyć wydając cokolwiek od 9000 do 50000 dolarów rocznie na WalkMe. To dużo pieniędzy dla startupów i MŚP.

Pendo vs WalkMe dla onboardingu użytkowników

Zarówno Pendo, jak i WalkMe mają mocną pozycję, jeśli chodzi o onboarding użytkowników. Ich podstawowe funkcje również w znacznym stopniu się pokrywają.

Na początek, obie pozwolą Ci stworzyć efektywne doświadczenia onboardingowe, które poprowadzą użytkownika przez całą jego podróż w kierunku aktywacji.

Jednak inny przypadek użycia każdego z narzędzi oznacza kluczowe różnice w oferowanych przez nie funkcjach.

Porównanie cech segmentacji użytkowników

Jedną z największych różnic jest segmentacja użytkowników, która ma kluczowe znaczenie dla firm SaaS.

Pendo, na przykład, oferuje łatwe w użyciu narzędzia do segmentacji użytkowników i tworzenia dostosowanych doświadczeń onboardingowych dla każdego segmentu.

 

Pulpit nawigacyjny do segmentacji i analityki Pendo

Funkcje personalizacji i segmentacji WalkMe są ograniczone w porównaniu z Pendo. Odkąd WalkMe przestawiło się na onboarding pracowników, potrzeba segmentacji użytkowników nie jest już tak duża.

Pulpit nawigacyjny do segmentacji WalkMe

Porównanie elementów UI

Pendo daje Ci kilka podstawowych elementów UI, takich jak tooltipy, modale czy listy kontrolne, aby wspierać Twoje wycieczki po produktach. Jednak na planie darmowym lub startowym są mocno ograniczone.

UI WalkMe jest dość konfigurowalny – po prostu nie jest to łatwe do zrobienia.

Dostosowanie i stylizacja przepływu onboardingowego wymaga znacznego kodowania i wiedzy technicznej, a bardziej prawdopodobne jest, że będziesz musiał skorzystać z pomocy certyfikowanego eksperta WalkMe.

Pendo vs WalkMe: Analizy wykorzystania produktu

Analityka użytkowania produktu jest ważna, ponieważ pozwala menedżerom produktu określić, czy przepływ onboardingu osiąga pożądane rezultaty, a jeśli nie, jak go poprawić.

Zarówno Pendo, jak i WalkMe dają dostęp do analityki użytkowania produktu i onboardingu, ale nie w takim samym stopniu.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, Pendo zapewnia łatwe w użyciu narzędzia do segmentacji z możliwością dostosowania doświadczeń onboardingowych do każdego segmentu. Oznacza to również, że możesz uzyskać dostęp i porównać analizy użytkowania pomiędzy segmentami, generując silniejszy wgląd w to, w jaki sposób Twój proces onboardingu może (lub nie) wspierać większą aktywację i przyjęcie produktu.

Analityka zachowań Pendo

Pendo pozwala na przeglądanie analityki dotyczącej danych takich jak kliknięcia użytkowników i czas spędzony na przewodniku. Ponadto oferuje raporty dotyczące ścieżki, lejka i utrzymania klienta, które pokazują wzorce w zachowaniu użytkowników i jak te wzorce mogą łączyć się z utrzymaniem lub rezygnacją.

lejki pendo

Podczas gdy WalkMe’s product usage analytics dashboard również daje potężne, dogłębne spojrzenie na to, jak użytkownicy wchodzą w interakcję z przepływem onboardingu, brak silnych narzędzi segmentacji poważnie ogranicza jego przydatność dla SaaS.

lejki spacerowe

Klienci o różnych przypadkach użycia, którzy doświadczają tego samego przepływu onboardingowego, prawdopodobnie doświadczą różnych poziomów wartości z niego. W kontekście, w którym wszyscy użytkownicy są pracownikami o podobnych przypadkach użycia, nie jest to problem.

Jednakże, jeśli masz firmę SaaS z klientami, którzy mają różne przypadki użycia i personas, a następnie łączenie wszystkich tych analiz użytkowania produktu razem będzie zaciemniać, gdzie onboarding działa lub powoduje tarcie.

Porównanie cenowe Pendo vs WalkMe

Porównywanie cen pomiędzy Pendo a WalkMe jest zdradliwe, ponieważ WalkMe nie udostępnia publicznie swoich informacji o cenach.

Możemy jednak powiedzieć, że żadna z opcji nie jest tania. Szczególnie nie dla startupów i MŚP.

Cennik WalkMe

Ceny WalkMe różnią się w zależności od potrzeb klienta, ale generalnie wahają się od 9 000 do 50 000 USD rocznie (będziesz musiał poprosić o niestandardową wycenę). Nie obejmuje to kosztów certyfikowanego eksperta WalkMe, którego prawdopodobnie będziesz potrzebować, aby uzyskać bardziej zaawansowane elementy niestandardowe działające.

wycena walkme

Ponownie, WalkMe jest skierowany do dużych przedsiębiorstw, a ich ceny odzwierciedlają to.

Wycena Pendo

plany cenowe pendo

Pendo nie podaje cen na swojej stronie dla swoich wyższych poziomów. Jednak niektóre recenzje mówią, że mają ceny zaczynające się od $20,000-$25,000 rocznie za pojedynczy produkt i około $50,000 rocznie za pakiet mid-tier.

Trudna część, jeśli chodzi o ceny Pendo, to fakt, że za różne moduły płaci się osobno:

 • Pendo Free: do 500 MAU, single-app, oraz podstawowa funkcjonalność i analityka.
 • Pendo Starter 7000$/rok: 2,000 MAU limit, multi-app, i dostęp do funkcji premium jak NPS, ale nie zawiera zaawansowanej analityki lub integracjiplany cenowe pendo free i starter
 • Pendo Growth: Custom MAU, single-app, NPS i PES, centrum zasobów i dostęp do wsparcia w porównaniu z niższymi planami
 • Pendo Portfolio: Niestandardowe MAU, multi-app, raporty cross-journey, eksperymenty i 1 darmowa integracja w zestawie.pendo pricing plans rozwój i portfolio
 • Pendo Feedback: zbieranie wniosków o funkcje jest oddzielnym modułem z niestandardową wyceną.
 • Pendo Adopt: onboarding pracowników jest oddzielnym modułem z niestandardową wyceną

Porównanie łatwości obsługi Pendo vs WalkMe

Teraz, przed zanurkowaniem w ten rozdział warto zaznaczyć, że pytanie, na które odpowiemy, tak naprawdę nie brzmi “Który jest łatwiejszy w użyciu?”. Oba narzędzia nie są tak przyjazne dla użytkownika.

Raczej: “Która jest mniej trudna?”.

Trochę już poruszyliśmy ten temat, więc zacznijmy od konfiguracji.

Porównanie konfiguracji i realizacji

WalkMe to oprogramowanie typu on-premise, co oznacza, że trzeba je zainstalować lokalnie. Nie jest to tak proste jak dwukrotne kliknięcie pliku wykonywalnego, a w rzeczywistości wymaga sporo czasu, pracy i wiedzy technicznej.

Certyfikowani technicy WalkMe mogą Ci w tym pomóc, ale nie wyobrażaj sobie, że zarejestrujesz się w WalkMe i zaczniesz od razu budować niestandardowe spacery po produktach.

Pendo jest prostsze i szybsze w konfiguracji niż WalkMe, ale nadal wymaga pewnych stosunkowo zaawansowanych umiejętności technicznych.

Korzystanie z produktu

WalkMe oferuje wysoce konfigurowalne i zaawansowane spacery po produktach – to znaczy, pod warunkiem, że masz kodowanie i umiejętności techniczne niezbędne do ich uruchomienia.

Można też zapłacić za certyfikowanego eksperta, który pomoże w kwestiach technicznych, ale to tylko sprawia, że i tak już drogi produkt jest jeszcze droższy.

Z kolei Pendo oferuje swoje Visual Design Studio jako sposób na ograniczenie konieczności kodowania. Niestety, wiąże się to z dwoma poważnymi minusami.

Studio projektowania wizualnego Pendo

Po pierwsze, korzystanie ze studia ogranicza możliwości dostosowywania spacerów i elementów UI. Aby to zrobić, będziesz musiał umieć napisać trochę CSS.

Po drugie, Visual Design Studio może być trochę nieporęczne w użyciu. Możesz podglądać swoje spacery w pulpicie nawigacyjnym studia, ale jest on oddzielony od aplikacji internetowej, w której faktycznie je tworzysz.

Oznacza to, że musisz stale przełączać się między aplikacjami tylko po to, aby zorientować się, jak twoje edycje nabierają mocy. Dalej, nie możesz przetestować swojego walkthrough, dopóki kod nie zostanie zainstalowany za pośrednictwem interfejsu API.

Czy Pendo jest lepsze od WalkMe? Ostateczny werdykt

Jeśli trzymaliście rękę na pulsie, to jest już jasne, że Pendo wygrało w większości kategorii.

Podsumowując, Pendo wychodzi na prowadzenie z powodu:

 • Większa kontrola nad segmentacją użytkowników i analityką użytkowników.
 • Jest prostszy do wdrożenia i użytkowania.
 • Wspiera onboarding skierowany do klienta w startupach i MŚP – a nie tylko duże przedsiębiorstwa przeprowadzające onboarding pracowników.
 • Pewnie jest tańszy. Nie jest to jednak jasne bez uzyskania wyceny od firmy.

W tym momencie możesz pomyśleć, że te produkty wydają się przydatne, ale nie do końca spełniają potrzeby Twojej firmy SaaS lub cele związane z sukcesem klienta.

Gdyby tylko istniała trzecia opcja, która jest łatwiejsza w użyciu, bardziej skoncentrowana na celach rozwoju SaaS i tańsza.

Na szczęście taka opcja istnieje! Pozwólcie, że przedstawię trzeciego pretendenta: Userpilot.

Lepsze alternatywy dla Pendo lub WalkMe

Jeśli jesteś średniej wielkości firmą SaaS z zespołem produktowym, Userpilot może być właśnie platformą do cyfrowej adopcji, której potrzebujesz. Pozwala na ulepszenie procesu wprowadzania użytkownika do systemu poprzez budowanie wiadomości w aplikacji i wyzwalanie ich kontekstowo, aby napędzić zaangażowanie klienta, a ostatecznie przyjęcie produktu.

Przebiegnijmy przez niektóre z kluczowych funkcji Userpilota i zobaczmy, jak się porównują.

Userpilot do obsługi użytkowników

Userpilot został zbudowany specjalnie dla zespołów produktowych SaaS, które chcą poprawić doświadczenia związane z wprowadzaniem użytkowników na rynek i zwiększyć ich aktywację.

Możesz zbudować ogromną różnorodność przepływów onboardingowych użytkowników i wiadomości w aplikacji bez konieczności kodowania. Dzięki temu Userpilot jest idealnym narzędziem onboardingowym dla osób nietechnicznych.

pulpit nawigacyjny userpilota

Oto co otrzymasz, gdy zaczniesz korzystać z Userpilota:

 • Zapomnij o kodowaniu doświadczeń w aplikacji: Userpilot wymaga tylko, aby Twój dev zainstalował linię javascript wewnątrz aplikacji i dla Ciebie, aby pobrać rozszerzenie chrome, które otwiera wizualny konstruktor.
 • Buduj przepływy w aplikacji, korzystając z największej gamy wzorców UI (modale, wysuwane okna, tooltipy, hotspoty, banery) i doświadczeń onboardingowych w aplikacji (listy kontrolne, mikrosondaże, ankiety NPS, centrum zasobów w aplikacji).
 • Uzyskaj dostęp do wbudowanego narzędzia NPS do zbierania i analizowania opinii użytkowników, dzięki czemu możesz ulepszyć swój proces onboardingu w oparciu o rzeczywiste dane.
 • Twórz i śledź kombinacje zdarzeń w aplikacji, takich jak kliknięcia, najechania i wypełnienia formularzy, a następnie analizuj wszystkie te interakcje w ramach własnych niestandardowych zdarzeń, które można zbudować bez kodu lub wywołań API.
 • Wykorzystaj zaawansowaną analitykę produktową oraz analizę przepływów w aplikacji, aby zidentyfikować miejsca, w których użytkownicy potrzebują pomocy i stworzyć granularne segmenty użytkowników, aby kontekstowo uruchamiać doświadczenia w aplikacji(segmentacja na podstawie danych identyfikacyjnych użytkownika, zaangażowania w aplikacji, niestandardowych zdarzeń, kliknięć, najechania, wypełnienia formularzy, odpowiedzi na opinie użytkowników, wyników NPS i innych).
 • Wzmocnij doświadczenia związane z wprowadzaniem do aplikacji dzięki pomocy w aplikacji, uruchamiając Centrum zasobów bezpośrednio w aplikacji. Dodaj przewodniki w aplikacji i samouczki wideo, a także daj użytkownikom dostęp do przeszukiwania bazy wiedzy lub kontaktu z pomocą techniczną. Samoobsługa jeszcze nigdy nie była tak prosta.
 • Userpilot jest również zaprojektowany do pracy z Twoim produktem, ale nie z aplikacjami innych firm. Dzięki temu świetnie nadaje się do onboardingu użytkowników SaaS, ale nie tak bardzo do onboardingu pracowników.

Zaplanuj demo z naszym zespołem i przygotuj się na zbudowanie najlepszych doświadczeń onboardingowych, jakie widzieli Twoi użytkownicy.

Funkcje analityki produktu Userpilot

Userpilot w ostatnich latach naprawdę poprawił się pod względem funkcjonalności analityki, a obecnie oferuje najbardziej solidną funkcjonalność ze wszystkich platform adopcyjnych produktów (w tym Pendo, które zawsze zajmowało pierwsze miejsce w analityce użytkowników).

 

userpilot jest alternatywnym narzędziem pendo vs walkme

W skrócie, analityka Userpilota pozwala na:

 • Śledź wszystkie interakcje użytkowników z aplikacją – bez kodowania – dzięki potężnej funkcji tagowania funkcji, możesz po prostu oznaczyć działania użytkowników (kliknięcia, najechania, wypełnienia formularzy) za pomocą edytora bez kodu, point-and-tag na górze produktu.
 • Stwórz “lejki użytkownika” składające się z tagów funkcji i śledzonych zdarzeń, a także zobacz, gdzie użytkownicy wypadają z lejka – i natychmiast zareaguj na te punkty porzucenia za pomocą doświadczeń w aplikacji.
 • Śledź wykorzystanie funkcji przez segmenty użytkowników za pomocą map ciepła, bezpośrednio na różnych stronach Twojego produktu.
 • Twórz niestandardowe zdarzenia, które składają się również z tagów cech – lub kombinacji śledzonych zdarzeń, które przeszły przez skrypt śledzenia Userpilot z cechami, które oznaczyłeś za pomocą rozszerzenia Chrome Extension.
 • Potężny przegląd trendów pozwala na filtrowanie zdarzeń i wykorzystania tagów funkcji według segmentów, okresu czasu, a nawet firmy. Dzięki temu możesz śledzić i analizować trendy wykorzystania wydarzeń, a nawet drążyć do poszczególnych użytkowników (lub firm), którzy zaangażowali się w określone niestandardowe wydarzenia i pokazać im odpowiednie doświadczenie w aplikacji.
 • Analizuj, jak użytkownicy angażują się w Twoje listy kontrolne lub moduły centrum zasobów, identyfikuj trendy i testuj A/B różne podejścia, aby poprawić zaangażowanie.
 • Wreszcie, Userpilot pozwala wykorzystać wszystkie te dane do budowania wysoce granularnych segmentów użytkowników i docierania do użytkowników z odpowiednimi przepływami zaangażowania we właściwym czasie.
 • Możesz nawet stworzyć segmenty użytkowników w oparciu o odpowiedzi na ankiety lub wyniki NPS.

Łatwość obsługi przez Userpilota

Możesz skonfigurować i uruchomić Userpilot w ciągu kilku minut dzięki rozszerzeniu do Chrome i skopiowaniu/wklejeniu jednej linii kodu JavaScript do swojej aplikacji.

Poza jedną linią podczas instalacji, nie ma potrzeby kodowania, aby uzyskać dostęp, wdrożyć lub przetestować wszystkie narzędzia, funkcje i zasoby oferowane przez Userpilot.

Cennik Userpilota

Userpilot oferuje świetny stosunek jakości do ceny w porównaniu do Pendo czy WalkMe. Nawet jego podstawowy plan (Traction) zapewnia wszystkie niezbędne funkcje bez żadnego limitu użycia.

Zróżnicowanie cenowe odbywa się głównie na poziomie usług (np. niestandardowy hosting domen, dedykowany Customer Success Manager, SLA) i jest oparte na liczbie miesięcznych aktywnych użytkowników (MAU) Twojej firmy.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe plany cenowe:

 • Trakcja: Dla maksymalnie 2500 użytkowników, ten plan to 249$/ mo.
 • Wzrost: Dla maksymalnie 10 000 użytkowników, ten plan wynosi $499/ mo.
 • Enterprise: Dla dużych firm, te plany zaczynają się od 1000 dolarów / mo.

Dla małego lub średniego biznesu SaaS, trudno jest polemizować z Userpilotem, jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny w porównaniu z innymi narzędziami w swojej klasie.

Pendo vs WalkMe: Która platforma do cyfrowej adopcji jest najlepsza?

Niestety, nie jest możliwe podanie ostatecznej rekomendacji, które narzędzie jest “najlepsze” ogólnie. Pendo ma tendencję do pokonania WalkMe dla większości przypadków użycia SaaS, a Userpilot jest fantastyczną, niedrogą opcją dla startupów SaaS i MŚP.

Aby pomóc w podjęciu decyzji, poniżej przedstawiamy krótki przegląd przydatności każdego produktu:

 • WalkMe jest odpowiedni dla firm na poziomie przedsiębiorstwa, które chcą przeprowadzić onboarding pracowników i które mają ogromne ilości pieniędzy i zasobów technicznych.
 • Pendo oferuje nieco lepszą dostępność i rozwiązania SaaS onboardingowe skierowane do klienta, ale za wysoką cenę.
 • Usepilot jest idealny dla startupów SaaS i MŚP szukających niedrogich, najwyższej jakości, łatwych w użyciu narzędzi onboardingowych.

Czy elastyczne, pozbawione kodu oprogramowanie onboardingowe brzmi jak dobre dopasowanie dla Twojej firmy? Jeśli tak, sprawdź demo Userpilot i zacznij działać już dziś!

previous post next post