8 najlepszych konkurentów Appcues wszech czasów [Functionality and Price Comparison]

Szukasz najlepszej konkurencji Appcues pod względem cen i funkcjonalności? Jesteś we właściwym miejscu.

Appcues to dobry produkt, jeśli chodzi o onboarding użytkowników, ale czy jest to właściwe dopasowanie dla Twojej firmy? Odpowiedź nie zawsze jest oczywista.

Dziś przyglądamy się najlepszym konkurentom Appcues, abyś mógł podjąć świadomą decyzję przy wyborze cyfrowej platformy adopcyjnej do onboardingu użytkowników.

TL;DR

 • Userpilot powinien być Twoim wyborem, jeśli interesuje Cię kontekstowy onboarding. Oznacza to, że Twój onboarding jest spersonalizowany dla każdego użytkownika. To poprawia współczynnik aktywacji użytkownika znacznie lepiej niż standardowe spacery po produktach.
 • Chameleon to fantastyczny wybór, jeśli chcesz onboardować zarówno swoich pracowników, jak i użytkowników. Jest to szczególnie ważne w przypadku szkoleń dla zespołów obsługujących klientów, które będą musiały w pełni opanować Twój produkt, zanim wejdą w interakcję z użytkownikami.
 • Intercom’s Product Tours jest twoim go-to, jeśli chcesz korzystać z najwyższej klasy platformy do przesyłania wiadomości Intercom. Łatwo jest używać obu aspektów Intercom w połączeniu, aby zapewnić spójne doświadczenie produktu dla swoich klientów.
 • UserIQ to fantastyczny wybór, jeśli chcesz mieć bardziej dogłębną analitykę niż to, co zapewniają inne alternatywy Appcues. Umożliwia zagłębienie się w wyniki dotyczące zdrowia klienta i śledzenie zaangażowania w produkt, dzięki czemu możesz pracować nad dostarczeniem produktu, który pokochają Twoi użytkownicy.
 • Inline Manual powinien być Twoim wyborem numer jeden, jeśli masz produkt, który jest używany w wielu różnych językach na całym świecie. Obsługują one wszystkie języki, co oznacza, że możesz zapewnić tak samo wspaniałe wrażenia z użytkowania produktu bez względu na to, gdzie znajdują się Twoi użytkownicy.
 • Pendo jest świetne w analityce użytkownika i oferuje niestandardowe obliczanie wyniku zaangażowania użytkownika. Ale to może się szybko stać naprawdę drogie, jeśli chcesz wykorzystać jego pełne możliwości.
 • Userguiding to twoja najtańsza opcja, ale także najbardziej zabugowana i z ograniczoną funkcjonalnością.
 • WalkMe jest najlepszy do onboardingu pracowników przedsiębiorstwa na aplikacjach innych firm. choć oferuje również customer onboarding, to narzędzie nie jest do tego tak naprawdę najlepsze.

Co to jest Appcues?

Appcues to jedna z pierwszych na rynku platforma cyfrowej adopcji, która pomaga budować doświadczenia związane z onboardingiem klientów bez konieczności kodowania.

Jest to świetny wybór, ponieważ oferuje szeroki zakres elementów onboardingu, ale głównym minusem jest to, że może stać się drogie, i to szybko.

Istnieją tańsze i bardziej wartościowe alternatywy dla Appuces, które można wykorzystać do zwiększenia adopcji produktu za pomocą kontekstowych doświadczeń onboardingowych w aplikacji.

Można śmiało powiedzieć, że Appcues utorował drogę konkurentom, których omawiamy w tym artykule, w tym nam samym, i nie bez powodu.

Appcues pricing

Appcues ma trzy plany cenowe:

 • Plan Essentials: zaczyna się od 249 USD/miesiąc przy rozliczeniu rocznym z 2500 MAU.
 • Growth Plan zaczyna się od $879/miesiąc przy rozliczeniu rocznym, ponownie przy 2500 MAU.
 • Enterprise Plan nie ma ustalonego cennika, musisz uzyskać niestandardową wycenę.

Appcues PROs i CONs

PRO: Wiele elementów UI

Jak wspomnieliśmy, funkcje Appcues oferują szereg różnych elementów UI. Należą do nich etykiety narzędzi, wysuwane okna, modale, hotspoty i praktycznie każdy element UI, o którym możesz pomyśleć. Oznacza to, że możesz stworzyć idealne doświadczenie onboardingowe, łącząc różne elementy w różne trasy i przepływy produktów.

PRO: Sprawdzone i zaufane narzędzie

Appcues istnieje już od jakiegoś czasu, więc wiesz, że możesz im zaufać. Tysiące firm używa Appcues do budowania lepszych doświadczeń użytkowników, więc nie ma wątpliwości, że ty też możesz.

Appcues praktycznie dostarcza bibliotekę treści informacyjnych dla firm SaaS. Mogą nauczyć Cię wszystkiego, co warto wiedzieć o onboardingu. Zawsze uważamy, że dobry blog jest oznaką dobrej firmy.

Wydaje się, że Appcues jest wyraźnie wypróbowany i przetestowany, jeśli chodzi o onboarding użytkownika. Mimo to, nie jest on idealny.

Jest kilka powodów, dla których może nie być dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem…

CON: Może być nieco zagmatwane w użyciu

Appcues nie jest produktem najłatwiejszym w obsłudze.

Lata dodawania nowych funkcji sprawiły, że stał się on nieco rozdęty. Coś tak prostego jak stworzenie nowego doświadczenia wymaga sporo bajerów. Możesz zbudować przepływ przy użyciu szablonu w zaledwie jednym kliknięciu z ich głównego pulpitu nawigacyjnego. Ale potem, aby przejść i faktycznie go edytować, musisz kliknąć na niego, otworzyć Konstruktor, wybrać Przepływ (ponieważ konstruktor zaczyna cię od zera), a następnie rozpocząć edycję.

Za dużo ekranów i kliknięć jak na proste zadanie. To może być mylące dla początkującego.

CON: Ograniczona stylizacja elementów bez CSS

Jeśli chcesz stworzyć naprawdę wspaniałe doświadczenie onboardingowe, elementy, których używasz, muszą pasować do wyglądu Twojej aplikacji. Podczas gdy Appcues oferuje pewne możliwości dostosowania, wiele zmian w projekcie wymaga kodowania CSS. Jeśli nie chcesz robić żadnego kodowania, możesz mieć trudności z używaniem Appcues.

CON: To może stać się drogie naprawdę szybko

Cennik Appcues jest trochę mylący. Widzisz świetną cenę wyjściową, ale potem, po przeczytaniu drobnego druku, rozumiesz, że plan Essentials jest tylko podstawowy. Nie możesz budować z nim list kontrolnych, a możesz mieć launchpad, aby użytkownicy mogli uruchamiać doświadczenia na żądanie

Ok, więc są plusy i minusy. Zanurzmy się w alternatywach Appcues.

Najlepsi konkurenci Appcues

Istnieje wiele alternatyw dla Appcues, w tym kodowanie własnych doświadczeń w aplikacji. Ale jeśli szukasz narzędzia, to oto osiem najlepszych konkurencji, na które powinieneś zwrócić uwagę.

Wszystkie te narzędzia oferują szereg elementów onboardingu użytkownika, dostosowywania UI i są zaprojektowane tak, aby pomóc w poprawieniu doświadczenia z produktem.

Jednak każda z tych alternatyw Appcues ma również swój własny, unikalny przypadek użycia. Te różne przypadki użycia będą odpowiadać niektórym firmom bardziej niż innym. Mam nadzieję, że pod koniec tego artykułu dowiesz się, który z nich najlepiej pasuje do Ciebie.

Konkurent Appcues #1: Userpilot- Dla kontekstowego onboardingu i pomocy na żądanie

Userpilot to zdecydowanie najlepsza i najbliższa alternatywa dla Appcues.

Oferuje bardzo podobne wrażenia użytkownika i funkcje, szerszy zakres wzorców UI i działań do budowania prawdziwie interaktywnych doświadczeń, lepsze wsparcie i lepszy stosunek jakości do ceny.

Możesz budować przepływy i doświadczenia w aplikacji za pomocą:

 • modale
 • wysuwki
 • podpowiedzi narzędzi
 • hotspoty
 • banery
 • działania prowadzone
 • listy kontrolne dla użytkowników (nie znajdziesz ich w planie Appcues Essentials)
 • mikroankiety i badania NPS
 • samodzielne wsparcie poprzez centrum zasobów w aplikacji (nie znajdziesz ich w planie Appcues Essentials)

Gdzie więc jest haczyk? Userpilot nie oferuje tak wielu integracji jak Appcues (które, uwaga, kosztują dodatkowo, jeśli potrzebujesz więcej niż te podstawowe).

Appcues vs Userpilot

Nie żeby się chwalić, ale oto co mówią prawdziwi użytkownicy o Appcues vs Userpilot.


Największą różnicą między Userpilot a Appcues (i większością innych konkurentów) jest to, że Userpilot skupia się na kontekstowym onboardingu.

Oznacza to, że możesz umieścić w swojej aplikacji wyzwalacze, które pojawiają się w miarę i kiedy użytkownik ich potrzebuje. Nie wspominając o tym, że możesz włączyć lokalizację i automatycznie tłumaczyć swoje przepływy. Lokalizacja jest uwzględniona we wszystkich planach.

Mówiąc najprościej jak to możliwe: Upewniamy się, że właściwy użytkownik widzi właściwy komunikat we właściwym czasie , korzystając z zaawansowanych opcji segmentacji , które pozwalają tworzyć niestandardowe segmenty i wyzwalać przepływy w oparciu o wykorzystanie produktu, odpowiedzi na opinie użytkowników, wynik NPS, niestandardowe zdarzenia itp.


W przeciwieństwie do Appcues, Userpilot ma również natywne etykiety narzędzi i widżet pomocy na żądanie (Resource Center), które mogą zasilić twój reaktywny onboarding.

Contextual onboarding działa naprawdę dobrze. Zasadniczo personalizuje przepływ onboardingu dla każdego użytkownika, zapewniając, że działa dla nich.

Nie wierzysz nam? Cóż, zobacz jak Albacross był w stanie poprawić swój współczynnik aktywacji o ponad 33% w ciągu zaledwie 14 dni dzięki zastosowaniu kontekstowego onboardingu.

Userpilot jest jednym z najlepszych alternatyw Appcues dostaniesz tam, że oferuje pełne dostosowanie elementu z ZERO wiedzy kodowania, to rozpoznaje KAŻDY pojedynczy element w aplikacji, oh, i to jest również zbudowany wyłącznie dla produktów SaaS.

Jasne, może nie jest tak długo jak Appcues, ale Userpilot jest warty twojego czasu.

Zarezerwuj u nas demo klikając w poniższy baner, a my Ci pokażemy!

Wycena Userpilot

Cennik Userpilot ma trzy główne plany:

 • Traction- od 249$/mo płatne rocznie za 2500 MAU
 • Wzrost – od $499/mo płatne rocznie dla 10000 MAU
 • Enterprise – od $1000/mo płatne rocznie dla 10000 MAU (dedykowana infrastruktura, SLA, priorytetowe wsparcie i więcej potrzeb przedsiębiorstwa)

W porównaniu do planu Appcues Essentials – 249 USD miesięcznie (rozliczane rocznie), do 2500 MAUs oraz do 5 segmentów użytkowników, 10 zdarzeń in-app i 10 celów. Nie oferuje również list kontrolnych onboardingu ani launchpadów (wyzwalanie doświadczeń z centrum powiadomień w aplikacji)

Podstawowy plan Userpilot – 249 dolarów miesięcznie (rozliczany rocznie), do 2500 MAUs, i nieograniczone segmenty użytkowników, zdarzenia w aplikacji i cele. Obejmuje to listy kontrolne i odpowiednik launchpada.

Ograniczona segmentacja użytkowników w podstawowym planie Appcues czyni go dość bezużytecznym, gdy chcesz poważnie pracować nad adopcją użytkowników. Więc Appcues szybko zmusi Cię do uaktualnienia do ich planu Growth, który kosztuje 879 dolarów (!) miesięcznie, rozliczany rocznie! Więc zasadniczo – trzeba będzie rozwidlić $ 10,548 z góry, jeśli chcesz iść w dół ścieżki Appcues.

Konkurent Appcues #2: Chameleon- Dla in-app i onboardingu pracowników

Chameleon jest bardzo podobny do pozostałych alternatyw Appcues. Umożliwia tworzenie niesamowitych doświadczeń onboardingowych użytkowników, oferuje podstawowe opcje dostosowywania i zapewnia szeroki zakres elementów UI do pracy.

W rzeczywistości oferuje więcej elementów niż jakikolwiek inny konkurent Appcues. Ale minusem jest jego krzywa uczenia się.

Możesz wybierać spośród modali, sliderów, list kontrolnych i ich unikalnych launcherów. Launchery to widżety w aplikacji, które skłaniają użytkownika do działania. Przykładem może być wiadomość zapowiadająca nową funkcję i prosząca użytkownika o jej wypróbowanie.

Jednak to, gdzie Chameleon naprawdę błyszczy, to jego onboarding pracowniczy. Dzięki temu możesz nauczyć nowych pracowników wszystkiego, co powinni wiedzieć o Twoim produkcie.

Jest to szczególnie przydatne dla zespołów obsługujących klientów, które będą musiały dokładnie zrozumieć Twój produkt, aby wykonać swoją pracę.

Appcues vs Chameleon

Jeśli chodzi o onboarding użytkownika, Chameleon oferuje szeroki wybór elementów UI, ale trochę brakuje mu, jeśli chodzi o dostosowywanie. Jeśli jednak chodzi o onboarding pracowników, to Chameleon będzie doskonałym wyborem.

Wycena kameleona

Chameleon oferuje trzy plany cenowe:

 • Startup: od $349/ mo z ograniczonymi funkcjami
 • Wzrost: od $899/mo
 • Enterprise: zwiększone bezpieczeństwo i wsparcie z niestandardową wyceną

Appcues Konkurent #3: Wycieczki po produktach Intercom w celu obsługi klienta

Intercom jest przede wszystkim rozpoznawany jako jedna z najpopularniejszych platform do przesyłania komunikatów dla klientów. Intercom uruchomił jednak swoją funkcję “Product Tours”.

Wycieczki po produktach firmy Intercom umożliwiają przyjęcie i przyjęcie nowych użytkowników poprzez tworzenie tras zwiedzania wewnątrz produktu.

Ponieważ nie jest to główny cel Intercomu, Product Tours brakuje, jeśli chodzi o elementy UI. Nie masz zbyt dużego wyboru, co oznacza, że nie możesz używać list kontrolnych, modali, czy innych kluczowych elementów UI.

Jeśli natomiast równie mocno interesuje Cię widget wiadomości Intercom, to Product Tours jest świetnym wyborem. Jeśli używasz już komunikatów Intercom, to dodanie Product Tours jest naprawdę proste.

Jest też bardzo prosty i łatwy w obsłudze, dlatego nadaje się szczególnie dla startupów na wczesnym etapie rozwoju.

Appcues vs Intercom

Jeśli chodzi o alternatywy Appcues iść, Intercom’s Product Tours nie jest najsilniejszy i najbardziej rozwinięte. Ma ograniczoną funkcjonalność, jeśli chodzi o onboarding użytkowników.

Jeśli chcesz zbudować serię etykietek narzędziowych, aby poprowadzić użytkowników przez swój UI, i używasz już innych produktów Intercom, może to być dobry punkt wyjścia zamiast Appcues.

Product Tour GAN Intercom linear

To powiedziawszy, Intercom błyszczy, jeśli chodzi o jego platformę komunikowania się z klientami. Jeśli chcesz tego użyć, to Product Tours może być najprostszym rozwiązaniem, więc możesz zabić dwie pieczenie na jednym ogniu.

Ceny interkomów

Wycieczki po produktach Intercom są dodatkiem, więc możesz je uzyskać tylko wtedy, gdy masz już z nimi subskrypcję. Podstawowy plan Starter zaczyna się od $74 i będziesz musiał zapłacić $199/mo za funkcję wycieczek po produktach.

Konkurent Appcues #4: UserIQ- Dla pogłębionej analizy

UserIQ to platforma sukcesu klienta i alternatywy Appcues, głównie ze względu na dogłębną analitykę, którą oferuje.

Podobnie jak Pendo, UserIQ szczyci się tym, że dostarcza kluczowe spostrzeżenia z zebranych danych. Umożliwia śledzenie, jak użytkownicy angażują się w Twój produkt i mierzy wskaźniki zdrowia klienta.

Dzięki temu otrzymujesz informacje, których potrzebujesz, aby poprawić swój UX.

Dane te dają również inną przydatną umiejętność. Umożliwia segmentację użytkowników, a następnie tworzenie różnych przepływów onboardingowych dla każdego segmentu. Zapewnia to większą kontrolę i personalizację nad onboardingiem.

Warto też zaznaczyć, że UserIQ bardzo dobrze współpracuje z aplikacjami mobilnymi, nie tylko produktami SaaS.

Appcues vs UserIQ

Ze wszystkich konkurentów Appcues, których omówiliśmy w tym artykule, UserIQ ma najbardziej dogłębną analitykę. Jeśli tego właśnie potrzebujesz, to jest to świetny wybór.

Segmentacja użytkowników jest niezwykle przydatną funkcją, ale należy pamiętać, że narzędzia onboardingowe, które oferuje, są stosunkowo ograniczone w porównaniu z innymi alternatywami Appcues, które pokryliśmy. A z Userpilotem można łatwo uzyskać dobrą segmentację i większą funkcjonalność.

Ceny UserIQ

UserIQ nie podaje cen na swojej stronie internetowej, ale biorąc pod uwagę, że porównują się do Pendo i Gainsight, spodziewajcie się przecenionego produktu.

Konkurent Appcues #5: Inline Manual – dla internacjonalizacji

Jeśli masz produkt, który jest używany w krajach na całym świecie, to są szanse, że internacjonalizacja jest wysoko na liście Twoich priorytetów.

Twój onboarding dla użytkowników musi obsługiwać te same języki, w których działa Twój produkt, i tu właśnie pojawia się Inline Manual. W rzeczywistości twierdzą, że obsługują każdy możliwy język. (Nie jesteśmy pewni, czy to obejmuje Dothraków…)

Inline Manual zawiera te same szczegółowe analizy, co UserIQ, w tym wyniki zdrowotne i śledzenie użytkowników. Posiada również bogactwo elementów UI do wyboru.

Twierdzą również, że mają najlepszą obsługę klienta, zapewniając nawet najniższym płacącym klientom wsparcie w wysokim stopniu.

Jeśli masz produkt, który jest używany w krajach na całym świecie, to są szanse, że internacjonalizacja jest wysoko na liście Twoich priorytetów.

Twój onboarding dla użytkowników musi obsługiwać te same języki, w których działa Twój produkt, i tu właśnie pojawia się Inline Manual. W rzeczywistości twierdzą, że obsługują każdy możliwy język. (Nie jesteśmy pewni, czy to obejmuje Dothraków…)

Inline Manual zawiera te same szczegółowe analizy, co UserIQ, w tym wyniki zdrowotne i śledzenie użytkowników. Posiada również bogactwo elementów UI do wyboru.

Twierdzą również, że mają najlepszą obsługę klienta, zapewniając nawet najniższym płacącym klientom wsparcie w wysokim stopniu.

Appcues vs Inline Manual

Inline Manual ma wiele do zrobienia, jeśli chodzi o elementy UI i analitykę. Jednak wsparcie dla każdego języka na świecie jest tym, co odróżnia go od innych konkurentów Appcues (z wyjątkiem Userpilot – który obsługuje lokalizację treści).

Ręczna wycena w linii

Podręcznik inline oferuje dwa plany: Standard PRO i Enterprise.

Standardowy plan PRO zaczyna się od $158/mo za jedyne 250MAU.

To sprawia, że jest nieco bardziej kosztowny niż niektóre z innych produktów, a jeśli chcesz tylko funkcjonalność onboarding użytkownika to inni robią to lepiej.

Appcues konkurencja #6- Pendo- dla przedsiębiorstw i mobilnego onboardingu

Pendo to całkiem wszechstronne narzędzie do onboardingu użytkowników, zwłaszcza jeśli szukasz również onboardingu aplikacji mobilnych.

Chmura Pendo oferuje wbudowaną analitykę użytkowników, która jest bardziej zaawansowana niż analityka Appcuesa.

Próbowaliśmy wycieczek po produktach Pendo (lub przewodników, jak je nazywają) i stwierdziliśmy, że doświadczenie jest dość zabugowane i mylące – zdecydowanie nie tak przyjazne dla użytkownika jak Appcues.

Jeśli chodzi o onboarding, funkcje Pendo oferują to samo, co Appcues i jego konkurenci, ale pobierają dużo więcej za ograniczoną funkcjonalność.

Tablica rozdzielcza Pendo

Appcues vs Pendo

Podobnie jak Appcues i kilka ich alternatyw wymienionych tutaj, Pendo oferuje NPS, listy kontrolne, modale i centrum zasobów, więc wydaje się, że Pendo oferuje podobną funkcjonalność do Appcues. Różnica polega na jego cenie.

Wycena Pendo

Pendo kosztuje rękę i nogę chociaż – nawet jeśli ich wycena jest niestandardowa, pobierają od 9000 do 50 000 dolarów rocznie.

Z drugiej strony- Pendo niedawno wypuściło ograniczoną *darmową* wersję do 1000 MAU z ograniczonymi funkcjami.

Konkurent Appcues #7: Userguiding- tańszy, ale z ograniczoną funkcjonalnością

Przewodnik użytkownika

UI Userguiding jest bardzo podobny do Appcues, więc może się wydawać, że jest to zgrabna i *dużo* tańsza alternatywa Appcues (zaczyna się od zaledwie 69$ miesięcznie rozliczanego rocznie), ale uwaga – jeśli coś jest zbyt piękne, żeby było prawdziwe, to zazwyczaj jest.

Appcues vs Userguiding

Userguiding nie jest nigdzie blisko Appcues, jeśli chodzi o UX. Jest też mało niezawodny i zabugowany.

Wycieczki po produktach Userguiding są dość trudne do zbudowania, nawet jeśli doświadczenie miało być podobne. Oferuje opcje opinii użytkowników oraz NPS.

Problem z Userguidingiem polega na tym, że po prostu kopiuje on swoich konkurentów, co sprawia, że zawsze jest o krok w tyle pod względem funkcjonalności i jakości.

Jeśli jesteś startupem na bardzo wczesnym etapie i nie stać Cię na inne narzędzia jak Userpilot – Userguiding może być dla Ciebie alternatywą Appcues.

Ustalanie cen przez użytkowników

Userguiding oferuje trzy plany

 • Basic: od $69mo rocznie – naprawdę ograniczony i posiada branding Userguiding.
 • Profesjonalny: $299/mo rocznie
 • Corporate: $499/mo rocznie

Konkurent Appcues #8: WalkMe- dla pracowników przedsiębiorstw

Last but not least – jest WalkMe – pionier cyfrowych narzędzi adopcyjnych. WalkMe to platforma oparta na chmurze, która pozwala tworzyć wycieczki po produktach nie tylko dla własnej aplikacji internetowej, ale także dla produktów innych firm.

To również dlatego Walkme skupia się ostatnio na onboardingu pracowniczym z wykorzystaniem narzędzi firm trzecich dla klientów korporacyjnych.

Walkme

Appcues vs WalkMe

Ponieważ WalkMe’s walkthroughs nie są dokładnie najłatwiejsze do zbudowania i użycia dla SaaS – nie powiedziałbym, że jest to dobra alternatywa dla Appcues, nawet jeśli słyszysz nazwę“WalkMe” dużo w kontekście cyfrowej adopcji.

Jeśli szukasz budowania doświadczeń onboardingowych dla oprogramowania innych firm, to WalkMe jest narzędziem, którego potrzebujesz. W przeciwnym razie istnieją lepsze alternatywy Appcues, które pokryliśmy tutaj.

Cennik WalkMe

WalkMe oferuje zarówno plan Employee experience, jak i customer experience, ale nie podają żadnych cen na swojej stronie. Będziesz musiał poprosić o niestandardową wycenę.

Wniosek: który konkurent Appcues jest najlepszą alternatywą dla Ciebie?

Każda firma ma swoje własne wymagania, jeśli chodzi o onboarding użytkowników. Zamiast próbować zdecydować, który z tych konkurentów Appcues jest najlepszy, powinieneś skupić się na tym, który jest najlepiej dopasowany do Ciebie.

Innymi słowy, który produkt pomaga rozwiązać problemy, z którymi się borykasz?

Objęliśmy zarówno funkcjonalności dla głównych konkurentów Appcues, ale także ich ceny. Userpilot to zdecydowanie najlepszy stosunek jakości do ceny, jaki możesz uzyskać, więc dlaczego nie spróbować? Pobierz demo Userpilot i zacznij korzystać z kontekstowego onboardingu użytkowników.

Userpilot:

Userpilot powinien być Twoim wyborem, jeśli interesuje Cię kontekstowy onboarding. Oznacza to, że Twój onboarding jest spersonalizowany dla każdego użytkownika. To poprawia współczynnik aktywacji użytkownika znacznie lepiej niż standardowe spacery po produktach.

Kameleon:

Chameleon to fantastyczny wybór, jeśli chcesz onboardować zarówno swoich pracowników, jak i użytkowników. Jest to szczególnie ważne w przypadku szkoleń dla zespołów obsługujących klientów, które będą musiały w pełni opanować Twój produkt, zanim wejdą w interakcję z użytkownikami.

Wycieczki po produktach firmy Intercom:

Intercom’s Product Tours jest twoim go-to, jeśli chcesz korzystać z najwyższej klasy platformy do przesyłania wiadomości Intercom. Łatwo jest używać obu aspektów Intercom w połączeniu, aby zapewnić spójne doświadczenie produktu dla swoich klientów.

UserIQ:

UserIQ to fantastyczny wybór, jeśli chcesz mieć bardziej dogłębną analitykę niż to, co zapewniają inne alternatywy Appcues. Umożliwia zagłębienie się w wyniki dotyczące zdrowia klienta i śledzenie zaangażowania w produkt, dzięki czemu możesz pracować nad dostarczeniem produktu, który pokochają Twoi użytkownicy.

Inline Manual:

Inline Manual powinien być Twoim wyborem numer jeden, jeśli masz produkt, który jest używany w wielu różnych językach na całym świecie. Obsługują one wszystkie języki, co oznacza, że możesz zapewnić tak samo wspaniałe wrażenia z użytkowania produktu bez względu na to, gdzie znajdują się Twoi użytkownicy.

previous post next post